fbpx Skip to main content

Na jakie meble powinieneś być na rynku? Wiele osób uważa, że ​​stoły, krzesła i inne meble powinny być kupowane jednocześnie, tak tanio, jak to możliwe. Nie zgadzamy się z tym pomysłem i mamy na myśli inną filozofię: meble, takie jak dobra para butów, wygodny materac i portfel akcji, to inwestycja. To coś, na co wkładasz pieniądze, a dzięki tej inwestycji zyskujesz wiele: komfortu, piękna, przytulności, a nawet oszczędności!

Jakość mebli jest piękna
To może wydawać się oczywiste, ale dobrze zbudowane, dobrze wykończone meble wyglądają niesamowicie! Wysokiej jakości meble robią więcej dla twojego pokoju niż starannie wybrane dzieło sztuki, jakie kiedykolwiek było w stanie. Zrobi coś więcej niż tylko sztuka, aby zaimponować gościom, ponieważ, no cóż, nie możesz usiąść na Picassie (chyba że masz dużo pieniędzy).

Ale to nie tylko goście, których chcesz zaimponować. Twoje meble też powinny cię podniecić! Powinieneś czuć się szczęśliwy, czuć się komfortowo i oczekiwać, że wrócisz do domu, a dobrze wykonane, ręcznie robione, wysokiej jakości meble mogą to zrobić za Ciebie. Jeszcze lepiej, gdy sam projektujesz meble!

Na dłuższą metę oszczędzasz dużo pieniędzyniestandardowy stół żniwny
Meble były kiedyś jedną z kategorii rzeczy „kup na całe życie” – albo to, albo sam musiałeś to zrobić (ale po to tu jesteśmy!). W dzisiejszych czasach niedrogie produkty z „drewna” i ogólnoświatowa wysyłka zamieniły stoły i krzesła w jeszcze bardziej jednorazowe towary, którymi można napełnić nasze domy przez rok lub dwa, dopóki ich nie zużyjemy i nie wyrzucimy, tylko po to, by kupić kolejny niedrogi produkt by nas przewrócić.

Naprawdę nie powinno tak być! Filozofia „kupowania na całe życie” zapobiega nie tylko marnotrawstwu, ale inwestowanie w wysokiej jakości meble może faktycznie zaoszczędzić trochę pieniędzy. Kupując meble wykonane z myślą o jakości, kupujesz coś na całe życie i nie będziesz musiał nieustannie kucać się za zamiennikiem, który i tak musi się zepsuć.

Wysokiej jakości meble stanowią podstawę Twojego domu.
To, co wkładasz do domu, powinno być tak samo solidne jak budynek, a meble wykonane z naturalnego drewna i starannie wykonane mogą sprawić, że dom stanie się wygodnym i przytulnym miejscem do zamieszkania. Po prostu polubisz swoje pokoje, a to może zmienić sposób, w jaki patrzysz na całą inwestycję.

Chociaż wysokiej jakości meble nie muszą być drogie, może być trudno umeblować nim cały pokój. Nie musisz jednak robić całego projektu naraz; zacznij od mebli, które będą stanowić centralny element pokoju, takich jak stół w jadalni, stolik do kawy, pomyśl o tym, stoły to świetny początek. Możesz przejść do krzeseł, i mebli akcentujących, przestrzegając harmonogramu, który daje możliwość umeblowania pokoju w ciągu dwóch lub trzech lat.