fbpx Skip to main content

Dokładamy starań, aby produkt dotarł do Ciebie w nienaruszonym stanie — to cały czas jest i będzie naszym priorytetem. Na miarę naszych możliwości dbamy także o ładną oprawę paczki, ale ważniejsze niż wygląd jest dla nas, by nie dodawać do przesyłki w pakiecie zbędnego plastiku. Dlatego korzystamy z wypełniaczy z obiegu wtórnego, kartony i folie wykorzystujemy dopóty, dopóki zapewniają odpowiednią ochronę zawartości, a pudełka dostosowujemy wielkością do zamówionych produktów.

Elektroniczne paragony i faktury

W celu ograniczenia wycinki lasów przestaliśmy drukować paragony i faktury. Teraz wysyłamy je do Ciebie mailem. Dzięki temu trudniej je zgubić lub zniszczyć.
  • Stosujemy recykling — do pakowania zamówień kartonów, w których przyjeżdża do nas towar.
  • Wykorzystujemy wypełnienie z paczek, które dostajemy od naszych dostawców. Zatem jeżeli w swojej paczce znajdziesz folię to tylko dlatego, że nasi dostawcy ją stosują, a my wykorzystujemy ją ponownie, żeby zabezpieczyć najdelikatniejsze produkty. Głównie w taki sposób zabezpieczamy nasze MAX mieszadła. Standardowe spakowane w wypełniacz papierowy z recyklingu, lub z nadwyżek produkcyjnych.
  • Folię bąbelkową w prawie wszędzie zastąpiliśmy papierem bąbelkowym.
otrzymujesz
na dowolny zakup, uwzględniając minimalną kwotę zakupu. * NIE ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI
RABAT 10%
Kod kuponu: nlqlpwzr8l10