Falowana doniczka, osłonka na doniczkę | Druk 3D

69,00 

Przedstawiamy naszą unikalną osłonkę na doniczkę wykonaną w druku 3D! Stworzona przy użyciu najnowocześniejszej technologii, ten wyjątkowy element doda niesamowitego akcentu do wystroju Twojego domu. Wyróżnij się z tłumu dzięki naszej drukowanej doniczce – nowoczesnemu elementowi wystroju wnętrz, który z pewnością przyciągnie wzrok.

Idealny do każdego pomieszczenia, do postawienia na stole, biurku, czy nawet na parapecie! Przekonaj się sam, jak nasz produkt może stać się fascynującym akcentem w Twoim domu. To doskonały wybór dla tych, którzy kochają nowoczesne aranżacje i cenią sobie ekologiczne rozwiązania. Kup teraz swoją doniczkę i wznieś swoją przestrzeń na nowy poziom!

Waga

0,250g


Rozmiar

120 x 120 x 120 mm


Materiał

PLA – ekologiczna mieszanka na bazie kukurydzy, w 100% nadająca się do recyklingu i przyjazna dla środowiska.


Kolor

Każdy element który tworzymy, jest drukowany na indywidualnie zamówienie. Ponieważ drukujemy 3D przy użyciu PLA pochodzącego z recyklingu, żadne dwa egzemplarze nie będą miały dokładnie tego samego koloru. Uważamy, że to piękne. Pamiętaj o tym, że kolory przedmiotów na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od tych w rzeczywistości, wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu  komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej


Wysyłka

Do 3 dni


Czyszczenie

Czyścić wilgotną szmatką lub pod bieżącą wodą, unikaj mycia w zmywarce. Na wzorze mogą występować drobne nieregularności. Nie wystawiaj na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Sam produkt jest wodoszczelny.


 

Planowana dostawa: poniedziałek, 17 czerwca - wtorek, 18 czerwca
Bezpieczne metody płatności:
Metoda płatnościMetoda płatnościMetoda płatnościMetoda płatnościMetoda płatności
SKU: floverstand Kategoria:

Opis

Tworzone warstwa po warstwie.

Wyprodukowano w Polsce

Każdy element jest wykonany indywidualnie. Oznacza to, że nie ma odpadów, a nasi klienci mają wybór kolorów pasujących do każdego wnętrza.

Ze skrobi kukurydzianej

Każdy zaskakująco lekki i wytrzymały kształt składa się z tysięcy wzorów, które zapewniają integralność strukturalną i teksturę w dotyku. Dzięki 100% PLA, wykonanemu z kukurydzy, każdy element jest zrównoważony i nadaje się do recyklingu.