fbpx Skip to main content

Niskoseryjny

Druk 3D

Twój dom powinien opowiedzieć historię tego, kim jesteś, i jaką posiadasz kolekcję tego co kochasz.

NASZA TECHNIKA WYPEŁNIANIA ŻYWICĄ

Resin Infill to wysoko wykwalifikowana technika, która wydobywa oszałamiające naturalne piękno drewna.

Używamy najwyższej jakości żywicy, która jest tak przezroczysta jak szkło, aby wyrównać wszelkie szczeliny i sęki w naszych ręcznie wykonanych powierzchniach drewnianych, które nigdy nie wyglądały tak pięknie. Rezultatem jest naprawdę wyjątkowa harmonia wyrafinowanej natury drewna i najnowszych współczesnych metod, które tworzą urzekający, ale praktyczny mebel, który przetrwa w Twoim domu przez kolejne pokolenia. Drewniana powierzchnia z wypełnieniem z żywicy jest idealna jako stół jadalny, który z pewnością będzie centrum waszych rodzinnych spotkań, lub jako bar śniadaniowy lub stolik kawowy, aby podnieść na duchu każdego dnia.
Jeśli jednak chcesz zachować wyjątkowe rodzinne wspomnienia, chętnie wykorzystamy powierzone od ciebie drewno

sovalab.pl to internetowa marka, która sprzedaje detalicznie nowoczesne elementy z drewna i żywicy.
nasza linia produktów jest idealna dla klientów ceniących minimalistyczne i nowoczesne podejście do dekoracji. niezależnie od tego, czy jest to oświetlenie domu, czy biura, wszystkie nasze produkty odzwierciedlają współczesną elegancję i praktyczność, gwarantując uwydatnienie każdej przestrzeni.

minimalizm jest sercem tego, co robimy, ale wszystko, co tutaj znajdziesz, jest dobrane z myślą o najwyższej jakości. większość naszych produktów nie męczy oczu. stawiamy na jakość i aby nasi klienci otrzymywali najlepszą obsługę klienta podczas i po zakupie.

Oferujemy szereg wyborów krawędzi, aby stworzyć  charakterystyczny mebel pasujący do otoczenia.

Proste krawędzie

Jest to opcja dla osób poszukujących klasycznego, nowoczesnego akcentu na biurku. Nasze biurka o prostych krawędziach można łączyć z techniką żywiczną, która jest zgodna z nowoczesnymi trendami, ale pozwala uzyskać rustykalny akcent. Nasza technika żywiczna koncentruje się w dużej mierze na naturalnych cechach, takich jak pęknięcia, sęki i wprowadza elementy naturalnego świata do twojego domu.

Mieszane krawędzie

Dla tych, którzy szukają czegoś pomiędzy dziwacznym charakterystycznym akcentem a klasycznym nowoczesnym stylem. Mieszana krawędź pozwoli na uzyskanie efektów zarówno żywych, jak i kwadratowych. Wykorzystujemy naturalne krawędzie drewna i kwadratową część krawędzi dzięki naszej charakterystycznej technice żywicy.

Naturalne krawędzie

Ta opcja, znana również jako naturalna krawędź lub organiczna krawędź, jest dostępna, aby zaspokoić pragnienia osób poszukujących rustykalnego, a zarazem nowoczesnego stylu z litego drewna. Niezależnie od tego, czy masz wiejski dom wiejski czy nowoczesny apartament, żywe krawędzie z pewnością dodadzą charakteru i promiennego ciepła. Dostępne z naszym dębem lub europejskim dzikim orzechem włoskim.

Ciekaw, czym się zajmujemy ? Podaj maila i wyczekuj ciekawych projektów. 😉

Ważna infirmacja

Należy pamiętać, że są to ekskluzywne, wykonane na zamówienie produkty, których wartość będzie rosła z upływem czasu i które będzie można przekazać przyszłym pokoleniom. Koszt niestandardowych luksusowych drewnianych mebli id dekoracji  będzie zależeć od kilku czynników, a zwłaszcza od jego cech, wielkości i wykończenia.

Aby lepiej zrozumieć i osiągnąć pożądany rezultat, prosimy o podanie starannie przemyślanej kwoty inwestycji. Z przykrością informujemy że nie jesteśmy w stanie współpracować z klientami, którzy nie mają potwierdzonego budżetu.

Zapisz się,  obiecuję nie spamować.
Należy pamiętać, że są to ekskluzywne, wykonane na zamówienie produkty, których wartość będzie rosła z upływem czasu i które będzie można przekazać przyszłym pokoleniom. Koszt niestandardowych luksusowych drewnianych mebli id dekoracji  będzie zależeć od kilku czynników, a zwłaszcza od jego cech, wielkości i wykończenia. Aby lepiej zrozumieć i osiągnąć pożądany rezultat, prosimy o podanie starannie przemyślanej kwoty inwestycji. Z przykrością informujemy że nie jesteśmy w stanie współpracować z klientami, którzy nie mają potwierdzonego budżetu.