fbpx Skip to main content

Projektowanie mebli Live Edge

Do luksusowych domów i ekskluzywnych powierzchni komercyjnych
Jedyne w swoim rodzaju meble zaprojektowane z wykorzystaniem unikalnych właściwości litych płyt Live Edge
Nasze ekskluzywne, żywe meble to idealna synteza natury i designu. Naszą filozofią jest wykorzystanie charakterystycznego wzoru, który jest nieodłączny dla każdej płyty, aby uwolnić piękno osadzone w niej. Jest to filozofia robienia mniej, aby tworzyć więcej, wpuszczania świata przyrody do naszego środowiska miejskiego i uznania, że ​​to, czego szukamy, jest już przed nami.
W praktyce takie podejście oznacza nie pozbycie się żywej przewagi w naszych naturalnych meblach, ale przyjęcie jej. Znakomita naturalna krawędź tkwiąca w drewnianej płycie jest inspiracją do stworzenia naszych zapierających dech w piersiach projektów. Wrodzone łuki i kęsy, cienie ciemności i światła, kontury i niedoskonałości – to jest coś, co jest tak wyjątkowe dla każdego kawałka drewna. Poleganie na naturze w celu dostarczenia inspiracji dla naszych żywych mebli tworzy wyjątkową indywidualność dla każdego elementu – po prostu nie jest to coś, co można wytworzyć sztucznie. Drewno pomaga naszym projektantom i rzemieślnikom w kształtowaniu projektu.

Ponadczasowe piękno mebli Live-Edge

Uderzający urok kształtów i krzywych występujących w naturze nigdy nie wychodzi z mody. Meble Live Edge zachowują surowe i naturalne formy stworzone przez naturę, pozwalając cieszyć się pięknem tych wzorów w domu, biurze lub miejscu prowadzenia działalności . Nasze zaangażowanie w tworzenie sztuki i stosowanie funkcjonalnego projektu mebli oznacza zachowanie naturalnej przewagi naszych płyt i stołów. Nasze żywe elementy doskonale nadają się do każdej przestrzeni – niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć elegancki wystrój swojej restauracji lub hotelu, czy też chcesz powitać gości w swoim domu w ciepłej i zachęcającej przestrzeni.
Żywe krawędzie mebli tworzą wyraz i mają silny efekt wizualny. Klienci uwielbiają atrakcyjność posiadania w domu surowych, naturalnych elementów – coś naprawdę wyjątkowego, co nie wygląda tak, jakby zostało zrolowane z linii montażowej u lokalnego producenta mebli. Z dumą zapewniamy wyjątkową jakość, kunszt i kunszt w każdym elemencie naszych żywych stołów , kredensów, krzeseł i innych.
Podczas gdy trendy pojawiają się i znikają, ponadczasowe piękno naturalnych materiałów i estetyki jest obecne w każdym z naszych elementów. Nasze projekty powstały, aby przetrwać próbę czasu – zarówno pod względem funkcjonalności, dobrego smaku, jak i wyglądu.

Proces: mistrzowskie kunszt od początku do końca.

Od początku do końca każdy etap tworzenia naszych żywych blatów  jest dokładnie przemyślany. Począwszy od procesu pozyskiwania, pracujemy sumiennie, aby nasze surowce były idealnie dostosowane do projektu, a także produkowane etycznie. Orzech czarny amerykański, klon spalony, wiśnia, dąb i czasami inne drewno liściaste pochodzą z różnych obszarów. P
Po znalezieniu idealnego drewna na nasze stoły  przechodzimy do procesu jego przygotowania. Płyty są suszone na powietrzu przez okres do dwóch lat. Wilgotność resztkowa jest usuwana w ogrzewanym piecu, co może potrwać dodatkowe trzy miesiące. Płyty są następnie planowane i spędzają nawet miesiąc w okresie aklimatyzacji, zanim rozpoczniemy proces transformacji. Dopiero w tym momencie surowa płyta jest gotowa do przekształcenia w piękny stół z litego drewna.

Dziesięciolecia starych drzew, lat Żywe płyty krawędziowe i miesiące produkcji

Praca nad stworzeniem idealnego stołu z żywymi krawędziami nie jest zakończona, dopóki nie upewnimy się, że ma on długą żywotność, dzięki której będzie ponadczasowy. Każdy z naszych żywych stołów jest zabezpieczony kilkoma warstwami wosku lub oleju. Proces ten uwypukla i podkreśla piękno wzorów słojów drewna oraz inne naturalnie występujące cechy, które są szczególnie zauważalne w takich powierzchniach . Rezultatem jest żywy drewniany stół z naturalnymi właściwościami płyty, które są integralną częścią piękna gotowego dzieła sztuki.

Specyfikacja produktu Live Edge Table

 Odwracamy się od tego, co ogólne, zamiast tego wybieramy ścieżkę niezwykłości. Nasze stoły z żywą krawędzią  są dostosowane do życzeń klienta. Niezależnie od tego, czy szukasz stołów konferencyjnych na żywo do wnętrz biznesowych, czy do jadalni do domu, zapewniamy, że nasz produkt  jest dokładnie tym, co masz na myśli.
Ten poziom personalizacji osiągamy poprzez proces  konsultacji z potencjalnymi klientami. Przeprowadzamy burzę mózgów idealnego stołu z żywymi krawędziami, który dokładnie odpowiada Twoim potrzebom. Każdy klient ma inne marzenie  stołach krawędziowych – niezależnie od tego, czy jest to wyrazisty element w Twoim domu, podstawowe elementy wnętrza restauracji lub idealny stół konferencyjny w biurze.
Aby przyspieszyć burzę mózgów i proces twórczy, oto ogólne specyfikacje każdego stołu z żywym drewnem;

Blat

Blat wykonany jest z litego drewna rożnych gatunków drewna. Jeśli wolisz, oferujemy również blaty w kolorze klonu, wiśni i dębu. Zamiast przycinać drewno do ścisłego prostokąta, zachowujemy naturalnie występujący kształt materiału, aby nadać mu charakterystyczny kształt.

Baza

Wybierz jedną z kilku opcji podstawy stołu z żywymi krawędziami. Aby uzyskać pełną listę opcji, napisz do nas.

Wymiary

Każdy z naszych pojedynczych stołów ma zwykle szerokość  100×180 cm.Z przyjemnością dostosowujemy te pomiary do twoich potrzeb i zwiększamy Twój aktualny stół na żądanie na do tego  prawo.

Lokalizacja

Każdy z naszych naturalnych stołów jest wykonany na zamówienie w naszym warsztacie.

Czas realizacji

Ze względu na zawiłości tego procesu nasze stoły z wolnymi krawędziami wymagają od sześciu do dziesięciu tygodni czasu realizacji.

Wysyłka

Jesteśmy lokalnie dumni i międzynarodowo połączeni. Służymy zarówno potrzebom naszej najbliższej społeczności, jak i wysyłką na całym świecie

Gatunki i opcje drewna

Klon

Dąb bielony

Dąb opalany

Dąb

Orzech

Ceny i zapytania

Niezależnie od tego, czy jesteś gotowy, aby rozpocząć proces produkcji stołu z żywego drewna orzechowego, czy chcesz dowiedzieć się więcej o cenach lub produkcie, skontaktuj się z nami. Chętnie omówimy dostępne opcje. Umów się na wizytę w naszym warsztacie i zobacz naturalne stoły, które są naszą absolutną dumą.