fbpx Skip to main content
woodlove

Meble na zamówienie. Dlaczego są tak istotne w Twoim domu?

By 16 lutego 202021 lutego, 2020No Comments

Kiedy przychodzi czas na zakup mebli do domu lub firmy, masz wiele możliwości do rozważenia. Przewijając Pinterest lub zbierając pomysły na swoją wizję, ważne jest, aby przeprowadzić badania i rozważyć zamówienie mebli niestandardowych zamiast zamawiania mebli gotowych.  Na dzisiejszym blogu będziemy omawiać zalety niestandardowych mebli w porównaniu z zamówieniami online. Zaczynajmy!

Meble na zamówienie

Meble niestandardowe zapewniają, że możesz zadecydować o tym, czego naprawdę chcesz, jest to odpowiedni kolor, rozmiar itp., Ale co najważniejsze, maksymalizuje przestrzeń i funkcję przedmiotu specjalnie dla Twojego domu lub firmy!  

Dzięki niestandardowym meblom otrzymujesz najwyższą jakość i nie musisz się martwić o ich wymianę w ciągu kilku lat.

Ponadto stoły z prawdziwego drewna są świetnym elementem do dostosowywania i można je wykończyć, gdy przyjdzie czas.
Jest też coś w zakupach od lokalnej małej firmy w dużej firmie. Wspierasz ludzi, którzy pracują i mieszkają wokół ciebie, i możesz usiąść w swoim specjalnie zaprojektowanym pokoju, wiedząc, że zrobiłeś mały wpływ na tą lokalną firmę  lub pracownię. 

Wreszcie, zawsze będziesz wiedział, co dostajesz, przechodząc na niestandardowy model produkcji mebli. Możesz być pewny, że nie ma drobnego druku lub niespodzianek przy dostawie, a komunikacja jest zawsze jasna od początku do końca projektu.

Zamówienia online

Internet wywarł niezwykły wpływ na meble i wystrój domu, a dzięki możliwościom sklepów internetowych można znaleźć tak wiele różnych opcji i pomysłów. Wiele osób chce zamawiać jak najwięcej bez wchodzenia do sklepu, a zamawianie przez Internet może być łatwiejsze i mniej czasochłonne. Wystarczy jedno kliknięcie. Należy jednak pamiętać, że może świetnie wyglądać na stronie internetowej, ale wymiary mogą nie działać w konkretnej przestrzeni. Jakość tego elementu nie zawsze może być świetna, jeśli kupisz go w dużym sklepie meblowym, i zwykle będzie trzeba go wymienić w ciągu 3-5 lat, ale jeśli szukasz mebla, aby sobie z tym poradzić, może to być korzystne do twoich potrzeb.

Aby uzyskać więcej informacji lub mebli na zamówienie, skontaktuj się z nami już dziś pod adresem hello@sovalab.pl

W Sovalab oferujemy niestandardowe meble zaprojektowane w celu zaspokojenia kreatywnych i funkcjonalnych potrzeb Twojego domu lub firmy. Współpracujemy bezpośrednio z klientem, aby upewnić się, że wszystkie potrzeby są spełnione, a gotowy produkt przekracza wszelkie oczekiwania! 

Stoły

Nasze stoły z litego drewna są jednym z naszych najpopularniejszych przedmiotów i nadają KAŻDEMU pokojowi ponadczasowy wygląd! Stoły wykonane w całości z litego drewna są tak i wytrzymałe, jak tylko się da! Dobierz rozmiar, wysokość i nogi, aby dostosować ten kawałek drewna do własnych potrzeb. 

kontury naturalnych krawędzi drewna z płyt nadają stołom, a innym projektom inną jakość, prawie jak sztuka. Nie ma dwóch identycznych płyt, dzięki czemu każdy stół i projekt są wyjątkowe. Naturalne kształty dają nam nieskończone możliwości projektowania dla stolarzy! Otrzymujemy wiele pytań na temat tego, jak ten proces działa, więc zacznijmy!

DRZEWA

Dzięki firmom zajmującymi się usługami drzewnymi jesteśmy w stanie znaleźć drzewa, które są usuwane ze względów bezpieczeństwa lub oczyszczania terenu. Zamiast używać ich do drewna opałowego lub wkładać do kontenera wysyłkowego i eksportować, możemy je wykorzystać do tworzenia i projektowania niestandardowych mebli do domu lub biura! To fascynujące, że te piękne drzewa żyją od wielu lat i mają szansę rozpocząć zupełnie nowe życie!

NASZA PRACA

Potem nadszedł czas na kunszt! Z dumą przywołujemy piękno przyrody i uwielbiamy widzieć końcowy efekt naszych płyt! Sprawdź niektóre z naszych najnowszych gotowych tabel wykonanych z naszych lokalnych płyt!

Co twoja obecna recepcja mówi o twoim miejscu prowadzenia działalności? Masz tylko jeden strzał, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie, więc czemu nie zainicjować pierwszej rozmowy przy pięknym biurku! Jeśli twoja recepcja nie tworzy profesjonalnego wyglądu dla twoich klientów, nadszedł czas, aby Twoja firma się zaktualizowała.

Kiedy wchodzisz do zakładu, recepcja jest zazwyczaj pierwszą rzeczą, którą zobaczą klienci. Aby pozostawić to trwałe wrażenie na klientach, recepcja powinna być nie tylko atrakcyjna, ale także funkcjonalna jako miejsce do pracy, które może zapewnić organizację pracownikom!

W przeciwieństwie do większości sklepów meblowych, wszystkie nasze biurka są wykonane na zamówienie i zbudowane specjalnie dla Twojej przestrzeni. Używamy autentycznego odzyskanego drewna, które będzie trwać przez całe życie. 

Potrzebujesz własnego biurka na zamówienie? Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać bezpłatną wycenę!