Skip to main content

Piękne wzornictwo nie jest zarezerwowane tylko dla nielicznych

Oferujemy szereg wyborów krawędzi, aby stworzyć  charakterystyczny mebel pasujący do otoczenia.

Meble na zamówienie 1

Proste krawędzie

Jest to opcja dla osób poszukujących klasycznego, nowoczesnego akcentu na biurku. Nasze biurka o prostych krawędziach można łączyć z techniką żywiczną, która jest zgodna z nowoczesnymi trendami, ale pozwala uzyskać rustykalny akcent. Nasza technika żywiczna koncentruje się w dużej mierze na naturalnych cechach, takich jak pęknięcia, sęki i wprowadza elementy naturalnego świata do twojego domu.

Meble na zamówienie 1

Mieszane krawędzie

Dla tych, którzy szukają czegoś pomiędzy dziwacznym charakterystycznym akcentem a klasycznym nowoczesnym stylem. Mieszana krawędź pozwoli na uzyskanie efektów zarówno żywych, jak i kwadratowych. Wykorzystujemy naturalne krawędzie drewna i kwadratową część krawędzi dzięki naszej charakterystycznej technice żywicy.

Meble na zamówienie 1

Naturalne krawędzie

Ta opcja, znana również jako naturalna krawędź lub organiczna krawędź, jest dostępna, aby zaspokoić pragnienia osób poszukujących rustykalnego, a zarazem nowoczesnego stylu z litego drewna. Niezależnie od tego, czy masz wiejski dom wiejski czy nowoczesny apartament, żywe krawędzie z pewnością dodadzą charakteru i promiennego ciepła. Dostępne z naszym dębem lub europejskim dzikim orzechem włoskim.

Uzupełnianie ubytków żywicą epoksydową

Podczas wykonywania prac związanych z obróbką drewna czasami konieczne jest użycie drewna ze sękami i pęknięciami, ponieważ jest to wszystko, czego potrzebujesz, a czasem nadaje pożądanego charakteru kawałkowi drewna. W przypadkach, w których potrzebujesz płaskiej i funkcjonalnej powierzchni (jak na stole), ale zachowując wygląd, możemy wypełnić pęknięcia żywicą epoksydową.

sovalab.pl meble na zamówienie biurka na zamówienie dekoracje żywica epoksydowa lite drewno
sovalab.pl meble na zamówienie biurka na zamówienie dekoracje żywica epoksydowa lite drewno

Zachowanie naturalnej kory

Zewnętrzne pokrycie drzewa jest tak piękne, jak leżące pod nim drewno. Kora, naturalna ochrona drewna, ma nieskończone wzory, kolory i tekstury tak samo oszałamiające jak samo drewno.
To naturalne piękno niestety nie trwa wiecznie. Bez interwencji nie można zachować kory, ponieważ najbardziej wewnętrzna warstwa kory (łyko) naturalnie odrywa się od bieli podczas wysychania. W krótkim czasie ulegnie degradacji i odpadnie.

Żywiczne narożniki

Twój dom powinien opowiedzieć historię tego, kim jesteś, i jaką posiadasz kolekcję tego co kochasz.

Meble na zamówienie 1

Oferujemy oszałamiające techniki, które łączą koncepcje industrialu i luksusu. Węzły, pęknięcia i niedoskonałości w rogach są pełne charakteru i uroku. Oferujemy nowoczesne techniki, które są nie tylko wytrzymałe i trwałe, ale mają takie piękno i elegancję, że nie będziesz w stanie się im oprzeć.

Meble na zamówienie 1

Nasza wiedza na temat żywicznych technik oznacza, że ​​aby zaprezentować narożnik drewna w jego najlepszym wydaniu, wybieramy kawałki drewna, które pozwalają nam pokazać jego naturalny kształt i formę w ultranowoczesny sposób.

Dzięki tej technice, róg biurka lub stołu do jadalni stworzy uderzający efekt. Patrząc pod każdym kątem, w świetle dziennym lub przy słabym świetle lampy, połączenie żywicy i krawędzi drewna przedstawia najnowszą technologię i sztukę użytkową

Wykorzystujemy wysokiej jakości mieszankę żywiczną, dzięki czemu jest tak oszałamiający, jak praktyczny. W efekcie odbudowujemy brakującą część kąta drewnianej płyty, upewniając się, że żywica twardnieje tak samo jak drewno, a tym samym stanowi integralną część całości. Powierzchnia będzie gładka i będziesz mógł cieszyć się jego pięknem na zawsze.

Aby uzyskać specjalny efekt, możemy dodać subtelny odcień koloru do żywicy,  który pasuje do Twojego pokoju. 

otrzymujesz
na dowolny zakup, uwzględniając minimalną kwotę zakupu -59,99 zł. * NIE ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI
RABAT 10%
Kod kuponu: nlqlpwzr8l10