fbpx Skip to main content

Niskoseryjny

Druk 3D

[3dprint-lite]

Potrzebujesz najpierw próbki testowej podlegającej zwrotowi?

Nie ma problemu … Rozumiemy, że będziesz chciał przetestować swoją część przed rozpoczęciem produkcji i możesz nie chcieć płacić za nasze minimalne zamówienie.

Alternatywnie , jeśli chcesz przykłady naszych materiałów i oferowanych przez nas wykończeń, dlaczego nie zamówić naszych zestawów próbek?

Zalety drukowania 3D w seriach produkcyjnych

1. Brak opłat konfiguracyjnych — nie pobieramy opłat konfiguracyjnych za przebiegi produkcyjne — oznacza to, że możesz zamówić tyle lub tyle, ile chcesz i nie musisz się martwić o zerwanie kosztów konfiguracji ani kosztów form tak jak w przypadku tradycyjnej produkcji, dzięki czemu druk 3D jest realną alternatywą dla formowania wtryskowego i tym podobnych.

2. Szybkie czasy realizacji – Ze względu na brak oprzyrządowania nie musisz czekać tygodniami czy miesiącami na zaprojektowanie formy – po prostu złóż zamówienie, a my ustawimy je w kolejce. Nasz obecny rekord to produkcja 6500 części w ciągu 24 godzin.

3. Twój prototyp i ostateczny model będą identyczne – Jeśli zdecydujesz się na prototypowanie swojego modelu z nami, będziesz używać dokładnie tych samych maszyn, co podczas produkcji, więc Twój prototyp będzie dokładnie taki sam jak ostateczny model.

Części, które najlepiej nadają się do drukowania wsadowego w 3D

1. Bardzo małe części – Specjalizujemy się w naprawdę małych częściach, ponieważ możemy je wydrukować znacznie szybciej niż większe modele. Umieszczamy je w innych częściach i wokół nich, niezależnie od tego, jakie mamy w danym momencie wersje, co oznacza, że otrzymasz swoje zamówienia tak szybko, jak to możliwe.

2. Klipsy, mocowania i mocowania – Nylon jest mocny, więc jest doskonałym wyborem dla małych mocowań i osprzętu. Bardzo często przy produkcji małoseryjnej trudno uzasadnić wydatkowanie dziesiątek tysięcy na oprzyrządowanie do tego typu przedmiotów – może się okazać, że druk 3D będzie idealnym rozwiązaniem.

3. Spersonalizowane przedmioty – Ponownie, ze względu na brak narzędzi, nie ma kosztów konfiguracji – oznacza to, że możesz stworzyć unikalne przedmioty w tej samej cenie, co identyczne. Może to być świetne na małe upominki firmowe i tym podobne.

Kontakt

  • Jeśli masz plik STL gotowy do wysłania, możemy podać Ci bardzo dokładną wycenę, a także dokładne czasy realizacji i zwykle w ciągu 30 minut w godzinach pracy.

01

  • Jeśli nie masz gotowego pliku, możesz przesłać dowolne obrazy lub rysunki części, których potrzebujesz, a nasz zespół projektowy może się przyjrzeć. Mogą stworzyć nowy projekt, a nawet powielić istniejący, często w ciągu tygodnia gotowego do druku.

02

  • Poinformuj nas o ilościach części, które chcesz wyprodukować.

03