Piękna, ręcznie robiona deska do serwowania wykonana z drewna i żywicy epoksydowej.
Może być stosowana do serwowania chleba, sera i wina, kanapek, sushi i wielu innych potraw lub przystawek.

sovalab.pl
Piękna, ręcznie robiona deska do serwowania wykonana z drewna i żywicy epoksydowej

Ten przedmiot byłby świetnym prezentem ślubnym lub prezentem na parapetówkę.

Ta deska do serwowania z litego drewna i żywicy jest prosta i funkcjonalna. Silne naturalne usłojenie drewna uzupełnia pigmentowana żywica, można dodać dowolny kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, biały, czarny itp. 

Unikalne deski do serwowania z  drewna i żywicy są jednym z najpopularniejszych przedmiotów, które uwielbiają nasi klienci..  Każdy element jest niepowtarzalny sam w sobie, ponieważ żadna z dwóch desek nie może być dokładnie taka sama. Zaczynamy od najlepszych  twardych gatunków drewna i wprowadzamy nowoczesny element żywicy epoksydowej bezpiecznej dla żywności, aby stworzyć naprawdę jedyne w swoim rodzaju dzieła sztuki. Niektóre z naszych desek wykorzystują żywicę do wypełniania naturalnych dołów, szczelin i pęknięć, które istnieją w drewnie, podczas gdy inne wykorzystują żywicę jako punkt centralny. Robią  świetny prezent dla smakoszy, na wesela, urodziny i święta, lub możesz zafundować sobie jeden z tych wyjątkowych dzieł godnych sztuki na Instagramie.

Jest to żmudny proces tworzenia gotowego produktu z surowego drewna, ale jest to również proces twórczy, który bardzo lubimy.  


Przybliżone wymiary: długość: 300 mm X szerokość:300  mm X grubość 40 mm może to ulec zmianie o +/- 40 mm w zależności od dostępnej płyty. 

Miej spokój, wiedząc o tym że  wszystkie nasze inne produkty są wykonane z odzyskanego, poddanego recyklingowi, odzyskanego lub odpowiedzialnie pozyskanego drewna.

  Aby zachować piękno, należy zadbać o to, aby odpowiednio się nią  opiekować!

Image 2

// NIESTANDARDOWE //

Nie możesz się zdecydować? Nie przejmuj się, uwielbiamy tworzyć deski inspirowane twoim szczególnym gustem i wyobraźnią, po prostu prześlij nam swoje kolory!

// INSTRUKCJE DOTYCZĄCE PIELĘGNACJI //

-Czyścić tylko wilgotną szmatką
– Tylko mycie  ręczne
– Pozostaw do wyschnięcia w pozycji pionowej
– Traktuj olejem co miesiąc (kokos, minerał, siemię lniane)

// BIT O ŻYWICY //
– Podobny wygląd jak szkło.
– Nie pęka ani nie kryszt się  po upuszczeniu
– Unikaj siekania żywicy (końcówka?przewróć deskę i siekaj po tej stronie!)

// DREWNO //

– Idealne do siekania
– Wysoki poziom naturalnych olejów
– Wodoodporny
– Antybakteryjny

Zainteresowany ? KUP!

[add_to_cart id=”10021956″]