Skip to main content

MEBLE Z TWOIM CHARAKTEREM

A więc tak jak my wierzysz, że piękna i funkcjonalna przestrzeń może być wypełniona meblami, które nie tylko nie krzywdzą przyrody, ale i czerpią z niej to, co najlepsze. W głowie masz projekt mebla, którego jeszcze nikt nie zrobił, spodobał ci się jeden wypatrzony u znajomych, a może znalazłeś w naszej ofercie taki, który chciałbyś zmodyfikować i dopasować do swoich potrzeb?

Tworzymy meble na wymiar, które w 100% oddadzą twój charakter i poczucie estetyki. Możesz być pewny, że tak jak nie ma dwóch jednakowych starych desek, tak nie będzie drugiego takiego mebla jak ten, który dla ciebie zrobimy.

Przeszukałeś już cały internet, odwiedziłeś wiele sklepów i dalej nie możesz znaleźć odpowiedniego biurka, które spełni Twoje oczekiwania? Usiądź wygodnie i zajrzyj na stronę naszego sklepu internetowego. U Nas dokonasz dowolnej modyfikacji biurka i dopasujesz każdy szczegół do swoich potrzeb. Oferta biurek na zamówienie  skierowana jest do wszystkich pragnących nie tylko funkcjonalnie zorganizować swoją przestrzeń ale i zapewnić sobie komfortowe stanowisko podczas pracy i rozrywki oddając się swojej ulubionej grze komputerowej.

[wpforms id=”10019670″ title=”false” description=”false”]

Stół to jeden z najważniejszych mebli w naszych domach. To przy nim odbywają się spotkania rodzinne i te w gronie przyjaciół. Użyte do stworzenia stołów drewno dębowe daje nam gwarancję spełnienia dwóch najważniejszych funkcji. Użytkowej i estetycznej. Wykonany z naturalnego surowca doskonale zaprezentuje się czy to w przestrzeni kuchni czy też salonu. Masywna, ciężka i solidna konstrukcja zagwarantuje niebywałą trwałość. Stół drewniany będzie mógł cieszyć nasze oczy przez długie lata nie tracąc przy tym nic ze swojej niepowtarzalnej, prostej i pięknej formy. Mając na uwadze Państwa oczekiwania oferujemy wiele rodzajów stołów do wyboru. Solidne, trwałe i masywne stoły z litego drewna dębowego, stoły dębowe na metalowych nogach (białych lub czarnych), okrągłe stoły dębowe, stoły rozkładane lub rozsuwane, w klasycznym stylu, nowoczesne lub w stylu retro. Każdy wykonany z niezwykłą starannością, będącą wynikiem ciężkiej pracy naszych stolarzy.

[wpforms id=”10019346″ title=”false” description=”false”]

Oferujemy szereg wyborów krawędzi, aby stworzyć  charakterystyczny mebel pasujący do otoczenia.

Meble na zamówienie 4

Proste krawędzie

Jest to opcja dla osób poszukujących klasycznego, nowoczesnego akcentu na biurku. Nasze biurka o prostych krawędziach można łączyć z techniką żywiczną, która jest zgodna z nowoczesnymi trendami, ale pozwala uzyskać rustykalny akcent. Nasza technika żywiczna koncentruje się w dużej mierze na naturalnych cechach, takich jak pęknięcia, sęki i wprowadza elementy naturalnego świata do twojego domu.

Meble na zamówienie 4

Mieszane krawędzie

Dla tych, którzy szukają czegoś pomiędzy dziwacznym charakterystycznym akcentem a klasycznym nowoczesnym stylem. Mieszana krawędź pozwoli na uzyskanie efektów zarówno żywych, jak i kwadratowych. Wykorzystujemy naturalne krawędzie drewna i kwadratową część krawędzi dzięki naszej charakterystycznej technice żywicy.

Meble na zamówienie 4

Naturalne krawędzie

Ta opcja, znana również jako naturalna krawędź lub organiczna krawędź, jest dostępna, aby zaspokoić pragnienia osób poszukujących rustykalnego, a zarazem nowoczesnego stylu z litego drewna. Niezależnie od tego, czy masz wiejski dom wiejski czy nowoczesny apartament, żywe krawędzie z pewnością dodadzą charakteru i promiennego ciepła. Dostępne z naszym dębem lub europejskim dzikim orzechem włoskim.

Uzupełnianie ubytków żywicą epoksydową

Podczas wykonywania prac związanych z obróbką drewna czasami konieczne jest użycie drewna ze sękami i pęknięciami, ponieważ jest to wszystko, czego potrzebujesz, a czasem nadaje pożądanego charakteru kawałkowi drewna. W przypadkach, w których potrzebujesz płaskiej i funkcjonalnej powierzchni (jak na stole), ale zachowując wygląd, możemy wypełnić pęknięcia żywicą epoksydową.

sovalab.pl meble na zamówienie biurka na zamówienie dekoracje żywica epoksydowa lite drewno
sovalab.pl meble na zamówienie biurka na zamówienie dekoracje żywica epoksydowa lite drewno

Zachowanie naturalnej kory

Zewnętrzne pokrycie drzewa jest tak piękne, jak leżące pod nim drewno. Kora, naturalna ochrona drewna, ma nieskończone wzory, kolory i tekstury tak samo oszałamiające jak samo drewno.
To naturalne piękno niestety nie trwa wiecznie. Bez interwencji nie można zachować kory, ponieważ najbardziej wewnętrzna warstwa kory (łyko) naturalnie odrywa się od bieli podczas wysychania. W krótkim czasie ulegnie degradacji i odpadnie.

otrzymujesz
na dowolny zakup, uwzględniając minimalną kwotę zakupu -59,99 zł. * NIE ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI
RABAT 10%
Kod kuponu: nlqlpwzr8l10