Teksturowany wazon ze szklanym wkładem | Druk 3D

69,00 

Teksturowany wazon ze szklanym wkładem jest idealny do każdego pomieszczenia, do postawienia na stole, biurku, czy nawet na parapecie! Przekonaj się sam, jak nasz produkt może stać się fascynującym akcentem w Twoim domu. To doskonały wybór dla tych, którzy kochają nowoczesne aranżacje i cenią sobie ekologiczne rozwiązania. Kup teraz swoją doniczkę i wznieś swoją przestrzeń na nowy poziom!

Wazon przeznaczony jest na suche kwiaty, lecz dzięki szklanemu wkładowi można również trzymać świeże kwiaty.

Unikalne kształty wazonu uformowane są dzięki postprodukcji na powierzchni przedmiotu. Materiał po podgrzaniu otrzymuje indywidualne kształty, które są  unikalne i nigdy nie będzie drugiego takiego samego wazonu.

Waga

0,250g


Rozmiar

106 x 230 mm


Materiał

PLA – ekologiczna mieszanka na bazie kukurydzy, w 100% nadająca się do recyklingu i przyjazna dla środowiska.


Kolor

Każdy element który tworzymy, jest drukowany na indywidualnie zamówienie. Ponieważ drukujemy 3D przy użyciu PLA pochodzącego z recyklingu, żadne dwa egzemplarze nie będą miały dokładnie tego samego koloru. Uważamy, że to piękne. Pamiętaj o tym, że kolory przedmiotów na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od tych w rzeczywistości, wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu  komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej


Wysyłka

Do 3 dni


Czyszczenie

Czyścić wilgotną szmatką lub pod bieżącą wodą, unikaj mycia w zmywarce. Na wzorze mogą występować drobne nieregularności. Nie wystawiaj na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Sam produkt jest wodoszczelny.


 

Planowana dostawa: poniedziałek, 17 czerwca - wtorek, 18 czerwca
Cena produktu
Cena dodatków
Cena zestawu
Bezpieczne metody płatności:
Metoda płatnościMetoda płatnościMetoda płatnościMetoda płatnościMetoda płatności
SKU: texturevase Kategoria:

Opis

Tworzone warstwa po warstwie.

Wyprodukowano w Polsce

Każdy element jest wykonany indywidualnie. Oznacza to, że nie ma odpadów, a nasi klienci mają wybór kolorów pasujących do każdego wnętrza.

Ze skrobi kukurydzianej

Każdy zaskakująco lekki i wytrzymały kształt składa się z tysięcy wzorów, które zapewniają integralność strukturalną i teksturę w dotyku. Dzięki 100% PLA, wykonanemu z kukurydzy, każdy element jest zrównoważony i nadaje się do recyklingu.