"TikoTime | Design Wall Clocks."
.. Good Thing Takes Time ..

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? OK

CZAS I ŚWIATŁO
W PERFEKCYJNYM OKRĘGU.

Wszyscy inaczej postrzegamy czas,
czy nasze zegary nie powinny robić tego samego?

Kup teraz Więcej
Prosty. Elegancki. Nowoczesny.

Nowoczesny zegar ścienny wyróżniający się swoim prostym, ale charakterystycznym designem. Charakterystyczny ze względu na kształty, które zmiękczają minimalistyczny i przemysłowy design. Idealny do domu, ale również do biura.

Powiadomienia

Ile razy zdarzyło ci się wyjść z domu, a później zauważyłeś, załamanie pogody? Zegar poinformuje Cię o tym przed wyjściem. Codzienna pogoda, w tym temperatura, wyświetlane są tuż przed Tobą z pięknymi animacjami.

Automatyzacja

Automatyczny tryb nocny, uruchamiający się wraz z zachodem słońca, zminimalizuje jasność dzięki czemu po zmroku można uzyskać delikatny blask. Naśladuje naturalne światło słoneczne, generując jasne światło niebieskie rano i cieplejsze bursztynowe światło wieczorem. To inteligentny system oświetleniowy, który działa korzystnie na twój sen, oraz dodaje sił każdego poranka.

Design

Ze względu na to, że obudowa zegara jest wykonana z wykonana z naturalnego drewna oraz zaawansowane diody LED, możliwe jest produkowanie zegara w różnych odcieniach kolorów. Ze względu na udział technik komputerowych, produkcję można nazwać współczesnym rzemiosłem, trzeba jednak pamiętać że wszystko zaczyna się od pomysłu.

Unikalność

Proces produkcji i szczegóły projektu zostały zoptymalizowane niezliczone razy, co skutkowało bezkompromisową jakością udostępnioną za rozsądną cenę. Tak więc, możemy dostarczyć unikalny produkt, którego nie można znaleźć nigdzie indziej na świecie..

Badania przeprowadzone przez Harvard Medical School i NASA wyjaśniają, że niebieskie światło wspomaga produkcję kortyzolu, co jest ważnym czynnikiem dostarczania energii z rana, a czerwone światło wspomaga wytwarzanie melatoniny wywołującej sen. Tiko dba o Twoje zdrowie, naśladując naturalne światło słoneczne, generuje jasne światło niebieskie rano i bursztynowe światło wieczorem. To inteligentny system oświetleniowy, który działa korzystnie na twój sen.
Codzienne zegary ścienne istnieją od prawie 100 lat. Uważamy, że nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok i stworzyć coś, co będzie czymś więcej niż zegarem, a pięknym dodatkiem do Twojego domu!

01.

Technologia led.

Przynosimy zupełnie nowe wrażenia jednemu z najbardziej klasycznych obiektów.Światła służą jako wyświetlacz czasu, który pozwala na łatwe odczytanie aktualnej godziny, chociaż na pierwszy rzut oka nie wygląda łatwo, szybko przekonasz się jakie to proste. Daje to nieskończone możliwości dopasowywania zegara do otoczenia lub nastroju.

02.

Możliwości.

Zegar zawiera kilka trybów wyświetlania czasu; standardowy, z białym tłem, punktowy, pacman oraz inteligentna lampka nocna. Daje to nieskończone możliwości dopasowywania zegara do otoczenia lub nastroju. które można dowolnie zmieniać w ustawieniach, tak aby na pewno pasował do Ciebie, i wnętrza twojego domu.

03.

Oszczędność.

Walczymy ze stereotypem że designerskie produkty muszą być drogie, chcemy aby nasz zegar był dostępny dla każdego, oraz by znalazł swoje miejsce w każdym domu.

APPS [demo]

Prosta, czytelna strona konfiguracyjna. Działająca na każdym urządzeniu mobilnym oraz na komputerze, wystarczy przeglądarka internetowa. Umożliwia sterowanie wszystkimi ustawieniami zegara.

Pozostańmy w kontakcie.

* Nie udostępniamy nikomu Twoich danych osobowych. Sprawdź naszą politykę prywatności aby uzyskać więcej informacji.

Lokalizacja

Radom.

Zadzwoń dziś!

Email

kontakt@tikotime.pl

Czynne

Codziennie