fbpx Skip to main content

Żywiczne narożniki

Oferujemy oszałamiające techniki, które łączą koncepcje ziemistości i luksusu. Węzły, pęknięcia i niedoskonałości w rogach są pełne charakteru i uroku. Oferujemy nowoczesne produkty, które są nie tylko wytrzymałe i trwałe, ale mają takie piękno i elegancję, że nie będziesz w stanie się ich oprzeć.

Nasza wiedza na temat żywicznych technik oznacza, że ​​aby zaprezentować narożnik drewna w jego najlepszym wydaniu, celowo wybieramy kawałki drewna, które pozwalają nam pokazać jego naturalny kształt i formę w ultranowoczesny sposób.

Dzięki tej technice róg biurka lub stołu do jadalni stworzy uderzający efekt. Patrząc pod każdym kątem, w świetle dziennym lub przy słabym świetle lampy, połączenie żywicy i przypadkowej krawędzi drewna przedstawia najnowszą technologię i sztukę użytkową

Wykorzystujemy wysokiej jakości formułę żywiczną w rogu kawałka, dzięki czemu jest tak oszałamiający, jak praktyczny. W efekcie odbudowujemy brakującą część kąta drewnianej płyty, upewniając się, że żywica twardnieje tak samo jak drewno, a tym samym stanowi integralną część całości. Powierzchnia będzie gładka i będziesz mógł cieszyć się jego pięknem na zawsze.

 

Aby uzyskać specjalny efekt, możemy dodać subtelny odcień koloru do żywicy,  który pasuje do Twojego pokoju. 

Czekamy na kontakt zwrotny.

Aby się skontaktować, skorzystaj z formularza kontaktowego.