e-book – Gips polimerowy – poradnik dla początkujących

25,00 

Stwórz własne dekoracje Lastryko!

Poradnik jest idealny dla początkujących, lub każdego, kto chce dalej odkrywać tę nową sztukę. Nasz poradnik zawiera wszystkie informacje, które są niezbędne do wykonania np. podstawek, tacek, doniczek z gipsu polimerowego.

Gips polimerowy to ekologiczna bezpieczna alternatywa dla żywicy. Jest łatwy w użyciu, można pracować z nim w wielu różnych projektach osiągając oszałamiające efekty końcowe.  Można go mieszać z innymi materiałami, takimi jak pigmenty, tusz, wypełniacze metalowe, a nawet z kawą, aby uzyskać wyjątkowe wykończenie. Możliwości są nieskończone! Wszystko zależy od Ciebie, jak wykorzystasz swoją wyobraźnię.

Stwórz własne stylowe dekoracje do domu dzięki naszemu poradnikowi.
Dowiesz się, jak mieszać składniki z eko-żywicy, która jest kompozytem akrylowo-gipsowym, jak dodawać kolorowe pigmenty i tworzyć własne „chipsy” z których możesz stworzyć własne lastryko.

Wszystkim początkującym polecamy zapoznać się z ofertą
gipsu polimerowego marki CREONIT

UWAGA!
W treści padają zwroty: 

– odmierz wymagają ilość gipsu,
– przygotuj odpowiednią ilość,
– oblicz odpowiednią ilość mieszanki,
itp, 
Są to informacje wzkazujące aby obliczyć ilość gipsu dla konkretnej formy, jaką posiadasz. Nie mogę podać info „przygotuj 100 g mieszanki, gdy Twoja forma ma pojemność 200 g.
Oblicz proporcje zgodnie z informacją producenta zamieszczoną na opakowaniu, lub skorzystaj z naszego KALKULATORA.
Poradnik ma pomóc, lub zachęcić do zabawy z gipsem polimerowym, ale nie zastąpi całkowicie własnego wkładu w naukę.

 

Przeczytaj naszego e-booka i zarezerwuj sobie około 2 godzin, oraz zaplanuj przestrzeń do pracy. Rękawiczki, jak i fartuch, będą niezbędne w tej pracy. 

Dzięki nie toksyczności tych materiałów nie potrzebujesz specjalnego, odizolowanego warsztatu, czy specjalnej maski ochronnej.

TEMATY OPISANE W PORADNIKU: 

  • początki lastryko
  • potrzebne materiały
  • tworzenie własnej formy
  • tworzenie produktów lastryko
  • inne techniki tworzenia z gipsu
  • szlifowanie
  • zabezpieczanie powierzchni

 

Praca z tym materiałem jest bezpieczna dla artysty. 

Format: PDF, rozmiar: a4, ilość stron: 31

 

Bezpieczne metody płatności:
Metoda płatnościMetoda płatnościMetoda płatnościMetoda płatnościMetoda płatności
SKU: ebookterazzo Kategoria:

Opis

Gips polimerowy to ekologiczna bezpieczna alternatywa dla żywicy, tynku czy betonu. Można go mieszać z innymi materiałami, takimi jak pigmenty, tusz, wypełniacze metalowe, a nawet z kawą, aby uzyskać wyjątkowe wykończenie.

Pokażemy, jak mieszać materiał i jak wlewać go do silikonowych form. Ale to, co sprawi, że będzie dla Ciebie czymś wyjątkowym, to możliwość zabawy i eksperymentowania z wieloma różnymi kolorami, aby nadać swojej pracy wygląd lastryko. Wszystko w znacznie bezpiecznej atmosferze niż praca z żywicą.

_________________________
Uwaga! Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym. Oznacza to, że e-book nie podlega zwrotowi. Zakupując produkt (Klikając ,,Zamawiam”) wyrażasz zgodę na utratę prawa do odstąpienia od umowy.
Art. 38 Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: (…) 13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.” (ustawa o prawach konsumenta)
______________________________