Promocja!

KSIĄŻKA – Żywica epoksydowa. Poradnik dla początkujących

Original price was: 79,00 zł.Current price is: 75,00 zł.

Przedstawiamy pierwszą w Polsce książkę o pracy z żywicą epoksydową przy projektach dekoracyjnych. To 220 stron, opisów, zdjęć, doświadczeń jak i przydatnych wskazówek na początek! To niezbędny przewodnik dla początkujących po technikach obróbki żywicy. Ten niezbędny przewodnik ma na celu wyeliminowanie strachu przed użyciem żywicy i pomóc na drodze do tworzenia pięknych dzieł sztuki. Pokażemy Ci, jak mieszać kolory, jak wykończyć boki i tył, a także dodatkowo pokażemy jak wykonać własny stół LIVE EDGE oraz RIVER TABLE, które coraz bardziej stają się popularne.

✔️ To obszerne źródło informacji, dzięki któremu poznasz najlepsze metody i praktyki, które zaoszczędzą twój czas i pieniądze, oferując cenne porady dotyczące twoich artystycznych projektów.

220 stron | papier 130g | powlekany. Strony wewnętrzne są drukowane na grubym, powlekanym papierze z matowym wykończeniem, które sprawia, że ​​książka przetrwa niejedno kartkowanie. Dzięki zastosowaniu preparatu powlekającego zwiększa się trwałość papieru.

*cały nakład jest finansowany przez nas, z naszych prywatnych środków – przy zakupie bezpośrednio od nas wspierasz małe wydawnictwa!

Wspieramy małe biznesy! Prowadzisz małą manufakturę, stolarnię lub wykonujesz drewniane dekoracje i chcesz rozszerzyć swój asortyment o zastosowanie żywicy epoksydowej? Nasi klienci mogą liczyć na bezpłatne wprowadzenie – pomożemy, wdrożymy, dobierzemy odpowiednie żywice i narzędzia.

Tu dowiesz się wszystkiego. Od czego zacząć? Jak zacząć? Oraz co potrzebujesz na początek
Często bez podstawowej wiedzy, bardzo szybko coś popsuć, albo po prostu przeoczyć, a większość problemów jest nieodwracalna. Zdobądź wiedzę jak nie zrujnować swojego pomysłu.

Poradnik został napisany przez człowieka zakochanego w drewnie, miłośnika drewnianych mebli, kreatywnego maniaka rzemiosła, a od dłuższego czasu zafascynowanego łączeniem żywicy epoksydowej z drewnem.

To nie są suche fakty, lecz pełne zaplecze poparte własnym doświadczeniem. W poradniku nie znajdziesz stosu “cukierkowych” zdjęć, tylko zdjęcia z warsztatu, pokazujące rzeczywistość pracy z żywicą.

Na stanie

Planowana dostawa: poniedziałek, 22 lipca - wtorek, 23 lipca

Czy wiesz, że nasze produkty pakujemy jak na prezent? To idealny prezent dla siebie, lub kogoś bliskiego.

Bezpieczne metody płatności:
Metoda płatnościMetoda płatnościMetoda płatnościMetoda płatnościMetoda płatności
SKU: bookepoxy Kategoria:

Poprzednia najniższa cena: 69,00 .

Opis

Książkę zaprojektowaliśmy tak, żeby chciało się ją czytać. Zadbaliśmy o detale – ma praktyczny format (15x22 cm), wzmocniony papier oraz ogromną dawkę wiedzy na start.

Sprzęt bezpieczeństwa | Wybór powierzchni do pracy | Przygotowanie powierzchni | Rodzaje żywicy | Przygotowanie żywicy | Dodawanie koloru | Wylewanie Żywicy | Radzenie sobie z bąbelkami | Komórki | Jak powstrzymać kurz | Wykończenie | Bezpieczeństwo pracy z żywicą | Szkodliwości pyłów | Narzędzia do czyszczenia | Porady i wskazówki | Stoły z żywicy epoksydowej | Podkładki z żywicy | Pielęgnacja blatów | Polerowanie | Szlifowanie

Zalecamy przeczytanie całości, bez względu na to jaki temat Cię interesuje. W każdym rozdziale znajdziesz cenne informacje które na pewno mogą ci się przydać

To nie jest katalog produktów.

W książce nie znajdziesz „produktów własnych” znajdujących się w naszym sklepie. Nie promujemy żadnych produktów jak i konkretnych żywic. Ten poradnik to ogromna dawka wiedzy, na start pracy przy żywicach epoksydowych, który ma się czytać przyjemnie, bez reklam.

Przenieś swoją sztukę na nowy poziom. Niezależnie od tego, czy masz doświadczenie w żywicy, czy nie – ta książka w stylu warsztatów jest doskonałym przewodnikiem dla każdego artysty zainteresowanego integracją tego medium w swojej sztuce

Największa część kursu, która poprowadzi Cię przez etapy tworzenia własnego, wyjątkowego stołu z żywicą epoksydową. Poznaj listę potrzebnych narzędzi oraz podstawowe czynniki do zbudowania stołu.

Przedstawiamy praktyczne porady i wskazówki, które przydadzą się na początku Twojej żywicznej przygody. Dowiesz się, jaką wybrać żywicę, jakie potrzebujesz narzędzia, oraz jak zadbać o własne bezpieczeństwo.
Przedstawiamy zdroworozsądkowe zachowania się podczas pracy z żywicą. Bezpieczeństwo pracy z żywicą to coś, o czym wielu zapomina.

Ten poradnik to kompletny przewodnik dla osób wchodzących w świat tworzenia z żywic epoksydowych. Przedstawia wszystko, co najważniejsze w jednym miejscu w prostych, zrozumiałych terminach, bez reklamy i nacisku firm zewnętrznych. Wszystko oparte na doświadczeniu.

W poradnikach staram się nie koncentrować na suchej wiedzy. Zamiast tego chcę Ci przekazać pomocne metody pracy, które będą miały faktyczne przełożenie na udany projekt.
Wiele lat temu sam uczyłem się o żywicach. Proces był bolesny i trudny. Wszystkiego nauczyłem się na własnej skórze. Dlatego napisałem ten poradnik, aby opowiedzieć, jak to zrobiłem. Bez bzdur, bez stresu.
Pracujesz już z żywicą? Masz jakiś problem z nią? Napisz! Nie musisz być naszym klientem aby liczyć na pomoc. A przy okazji zapraszam na nasz >> BLOG<<

Do każdego poradnika o żywicach epoksydowych całkowicie za darmo dołączamy 2 świetne produkty!

Planer stołu żywicznego. Świetne miejsce na zapisane wszystkich danych przyszłego projektu, oraz checklista najważniejszych kroków.
Instrukcja mebli żywicznych. Najważniejsze informacje jak zadbać o meble żywiczne. Czyszczenie, pielęgnacja, jak i przechowywanie. Zadbaj o nowy stół, i przekaż te informacje swoim klientom.

Mam nadzieję, że te dodatkowe wskazówki pomogą ograniczyć strach przed używaniem żywicy, oraz pomogą zminimalizować niepotrzebny odpad.

Ta książka ma Cię zachęcić do majsterkowania.

Dlatego w książce nie najdziesz wzorów chemicznych, wykresów z krzywą lepkości, danych o procesach sieciowania, kontroli temperatur które mają wpływ na szybkość utwardzania, jak i zawiłych sformułowań czy nazewnictwa. Ma zachęcić Cię, oraz przedstawić jak wygląda praca z tym medium. Tak by można było ocenić czy masz czas, cierpliwość, jak i warsztat gdzie można z nią pracować. Książka przeznaczona jest głównie dla osób które nie miały styczności z żywicami, a chcą zagłębić się w ten temat.

220

stron

18

rozdziałów

132854

słów