fbpx Skip to main content

JAK OBLICZYĆ POKRYCIE ŻYWICĄ EPOKSYDOWĄ

Obliczanie ilości żywicy epoksydowej potrzebnej do projektu opiera się na objętości. Otrzymujemy wiele pytań dotyczących ilości żywicy epoksydowej potrzebnej do wykonania konkretnego projektu. Ponadto wielu zaniedbuje rozważenie, czy konieczne jest nałożenie warstwy uszczelniającej, a także straty spowodowane żywicy epoksydowej po bokach / krawędziach projektu. Powyższy kalkulator pokrycia najlepiej służy do uwzględnienia strat spowodowanych tymi czynnikami.

Mini Mieszadło Do żywicy Epoksydowej (2)

Podoba Ci się ten projekt? Chcesz wesprzeć to narzędzie?
Kup nam kawę.

Mini Mieszadło Do żywicy Epoksydowej (1)

Mierzenie naszej żywicy epoksydowej może być trudne.

Mierzenie naszej żywicy epoksydowej może być trudne. Cały czas jesteśmy pytani „ile potrzebuję żywicy epoksydowej?” A to się zmienia w zależności od każdego projektu.

Znajomość ilości wymaganego produktu jest kluczowa przed rozpoczęciem projektu. Po połączeniu części A i części B rozpoczyna się proces utwardzania i masz ograniczony czas pracy, zanim żywica epoksydowa stwardnieje.

Ale nie martw się, przygotowaliśmy kalkulator epoksydowy, który pomoże Ci dokładnie zrozumieć, czego potrzebujesz, niezależnie od projektu, nad którym pracujesz.

Ile żywicy epoksydowej potrzebuję?

Prosta odpowiedź: zmierz długość, szerokość i głębokość swojego projektu w cm. Następnie wprowadź te liczby do powyższego kalkulatora żywicy.

Kalkulator żywicy epoksydowej 1
sovalab.pl meble na zamówienie biurka na zamówienie dekoracje żywica epoksydowa lite drewno

Ile żywicy epoksydowej potrzebuję na stół rzeczny

Korzystając z naszego kalkulatora żywicy epoksydowej, możesz określić odpowiednią ilość żywicy epoksydowej do głębokiego wylewania dla swojego projektu stołu rzecznego. Najpierw przygotuj miarkę, musisz zmierzyć długość i szerokość wylewania, jak również głębokość nalewania – wszystkie te pomiary należy wykonać w cm.

Po wykonaniu tych trzech pomiarów dodaj je do naszego kalkulatora żywicy, a otrzymasz tę magiczną liczbę!

Ostatnia wskazówka podczas korzystania z powyższego kalkulatora epoksydowego stołu rzecznego, kalkulator dodaje % do wyniku, aby nie zabrakło ci żywicy 

Użyj formy do swojego projektu:

Podczas pracy z projektem, takim jak stół rzeczny, ważne jest, aby uszczelnić wszystkie krawędzie, aby żywica epoksydowa się nie zmarnowała.

Poczekaj z wylaniem, aż będziesz gotowy:

Upewnij się, że potwierdziłeś swoje pomiary i użyłeś kalkulatora epoksydowego przed wylaniem.

Podczas mieszania zeskrob boki kubka:

Zeskrob boki kubka podczas mieszania, aby upewnić się, że oba składniki doskonale się wymieszają.  

Wskazówki i porady, aby zaoszczędzić trochę żywicy epoksydowej

Zawsze lepiej jest popełnić błąd mając 10% więcej żywicy epoksydowej niż wymaga tego projekt. To nie znaczy, że musisz to wszystko wykorzystać. Zebraliśmy kilka wskazówek, które pomogą Ci kontrolować zużycie żywicy epoksydowej. 

otrzymujesz
na dowolny zakup, uwzględniając minimalną kwotę zakupu -59,99 zł. * NIE ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI
RABAT 10%
nlqlpwzr8l10