fbpx Skip to main content

Cześć, tu Kamil i Zuza . To właśnie my, od samego początku, wspólnie tworzymy ten  projekt . Razem tworzymy, pracujemy, a prywatnie jesteśmy również parą. Ta wspólna praca sprawia nam ogromną radość i daje niesamowitą satysfakcję! Sovalab nie istniałoby bez naszych doświadczonych stolarzy, i ślusarzy. To oni sprawiają, że nasze projekty stają się rzeczywistością. Wszystkie produkty powstają w naszej pracowni, od podstaw i w całości ręcznie.

sovalab.pl meble na zamówienie biurka na zamówienie dekoracje żywica epoksydowa lite drewno

Oryginalne, tak jak Ty

Twój dom jest odzwierciedleniem Ciebie, dlatego możesz urządzić go tak jak tylko zechcesz. Stworzymy dla Ciebie stół, który idealnie wpisze się w styl Twojego wnętrza i zwróci uwagę każdego. Stół od Sovalab , to nie tylko zwykły stół. To dzieło doświadczonych i utalentowanych ludzi, którzy mają obsesję na punkcie detali. Możesz wybrać nasze projekty, modyfikować je, zmieniać wymiary i łączyć kolory. Możemy porozmawiać i wspólnie zaprojektować stół dopasowany do Twoich potrzeb i wnętrza, w którym ma stanąć. Lubimy takie wyzwania!

Drewno jest oczywiście produktem naturalnym, a SOVALAB uznaje, że: jeśli szukasz zgodności, powtarzalności i precyzji cięcia laserowego, prawdopodobnie patrzysz na niewłaściwy produkt… Zachęcam zatem do rozważenia wyjątkowego produktu, który zapewni mu całe piękno i radość.

Jeśli podoba Ci się to, co widzisz i przeczytałeś, ale szukasz indywidualnego podejścia, lub niestandardowego produktu, skontaktuj się ze swoimi przemyśleniami, a zobaczę, co mogę zrobić!

PROCES PROJEKTOWANIA

Wszystko zaczyna się od myśli, nowego materiału lub nieodkrytej potrzeby. Naszym celem jest projektowanie mebli, które przetrwają poprzez emocjonalne połączenie przedmiotu materialnego z ludzkim umysłem. Myśląc nieszablonowo, tworzymy rozwiązania projektowe, które są innowacyjne, wszechstronne i ponadczasowe.

ROZWÓJ PRODUKTU

Opracowując nowy produkt, jesteśmy bardzo świadomi ram, w których działamy. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości detali przy jednoczesnym zapewnieniu jak najbardziej inteligentnego i wydajnego działania. Wydajność oznacza mniej odpadów, a inteligentna produkcja oznacza dostosowywaną wysokiej jakości stolarkę dostarczaną szybciej niż tradycyjna stolarka.

WSPÓŁTWORZENIE

Ostatni przystanek przed dostawą produktu końcowego jest tutaj – gdzie traktujemy konkretny mebel pożądanym produktem pielęgnacyjnym. Używając głównie przyjaznych dla środowiska produktów do pielęgnacji, takich jak Bio-olej i naturalne mydło, chcemy możliwie jak najmniej szkodzić środowisku. Przy pakowaniu naszych mebli stosujemy dokładnie to samo zdanie. Opakowanie ochronne i karton są używane tylko wtedy, gdy produkt jest gotowy na ostatnią podróż do Ciebie. Nie utrzymujemy magazynu pełnego gotowych produktów pakowanych niepotrzebnie.

OBRÓBKA I PAKOWANIE

Chcemy, abyś wziął udział w procesie projektowania i był współtwórcą własnego mebla. Wysokiej jakości konfiguracja 3D oraz duży wybór kolorów i opcji materiałowych właśnie to umożliwia. Pierwsze połączenie człowieka z przedmiotem rozpoczyna się w procesie tworzenia własnego unikalnego produktu. Inwestowany czas, błyskotliwa kreatywność i budowanie ekscytacji… to tam zasadza się długotrwały związek między ludźmi i produktami.

Kamil Grzegorczyk

CEO, Product Designer

Kamil , twórca przydatnych, ciekawych i pięknych rzeczy. (po prostu nie lubi słowa przedsiębiorca) zajmuje się projektowaniem stron, grafiką wektorową i projektami 2d/3d dostosowując je dla maszyn CNC. Uważam, że projektowanie to proces, a dzięki badaniom i eksploracją zaprezentuje się właściwe rozwiązanie.

cały proces twórczy traktuję jako przygodę, którą możemy pokonać tylko wspólnie. Akceptuję wszelkie pomysły, dodatki, dziesiątki zdjęć w mailu z pomysłami inspiracjami. Każdą formę która pozwoli nam się lepiej poznać.

Kamil jest dostępny w każdej chwili, aby porozmawiać o nadchodzących projektach, a także o cudach natury z kserokopiarki z połowy lat 90.