Promocja!

Mieszadło nienapowietrzające do żywicy epoksydowej

Original price was: 30,00 zł.Current price is: 25,00 zł.

Poprzednia najniższa cena: 25,00 .

Nasze nienapowietrzające mieszadło to idealne rozwiązanie do mieszania. Pasuje do wszystkich wkrętarek jak i wiertarek. Mieszadło jest wielokrotnego użytku, produkowane w Polsce i w przeciwieństwie do wielu innych dostępnych dostępnych na rynku nie oszczędzamy na materiale. Mieszadło ma ponad 50% wypełnienia druku. 

Mieszadło najlepiej używać z elektronarzędziami o zmiennej prędkości dla zachowania pełnej kontroli szybkości, dzięki czemu możesz mieszać z małą, stałą prędkością, by nie wywoływać nadmiernego spienienia.

Jest to bardzo dobrze przemyślane mieszadło pod względem konstrukcji łopatek. Zaprojektowaliśmy mieszadło o bardzo niskich właściwościach napowietrzania, przy pomocy którego można mieszać na niskich obrotach, a przy okazji gwarantując idealne wymieszanie żywicy. Dzięki tej konstrukcji mieszadła nie ma potrzeby na ciągłe przesuwanie w górę i w dół, aby nie tworzyć dużej ilości bąbelków powietrza w mieszance. 

Ponownie, w przeciwieństwie do innych dostępnych rozwiązań, nasze mieszadła wyposażone są w stalowy, gładki pręt, a nie pręt gwintowany, który zużywa się po kilku minutach pracy, przy okazji niszcząc zacisk wkrętarki. Stalowy, gładki pręt gwarantuje mocny montaż zacisku wkrętarki. oraz pozwala zniwelować drgania które przyczyniły by się do szarpania mieszadłem. 

Podczas mieszania upewnij się, że głowica mieszająca znajduje się poniżej powierzchni mieszanki, aby zapobiec przedostawaniu się powietrza, które niepotrzebnie spieni żywicę. 

Nie ma nic gorszego jak zachlapane narzędzia robocze. Chociaż, najgorzej jak zachlapiesz ruchome części tych narzędzi.  Obojętnie czy włącznik czy to główka wkrętarki, majsterkowicza zaboli ten fakt już na samą myśl. Dlatego od teraz, do każdego mieszadła dodajemy ZA DARMO osłonkę która ograniczy zachlapanie główki wkrętarki, niestety o włącznik musisz zadbać samodzielnie ? Osłonka spełni też zadanie jako mocowanie, za które możesz powiesić na wieszaku, lub haczyku. 

Nasza oryginalna osłonka zawiera integralny, nadrukowany logotyp, który doskonale wyróżnia nasze produkty. 

  • średnica samego mieszadła to 40mm, a jego wysokość to 40mm.
  • pasuje do każdej wkrętarki
  • wykonane z tworzywa petg – za pomocą druku 3d
  • wielokrotnego użytku – po użyciu wytrzeć do czysta
  • idealny do małych i średnich prac,
  • pręt stalowy minimalizuje drgania podczas mieszania.
  • odporny na aceton oraz deformacje od rozgrzanej żywicy.
  • średnica trzpienia mocującego to walec 6mm.

** Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami producenta dotyczącymi proporcji i mieszania!

** Korzystaj z wiertarki o wysokim momencie obrotowym (200-300 obr./min) Dlaczego? By miała siłę poruszyć dużą ilość gęstej żywicy. 

Dostępny!

Planowana dostawa: poniedziałek, 17 czerwca - wtorek, 18 czerwca
Bezpieczne metody płatności:
Metoda płatnościMetoda płatnościMetoda płatnościMetoda płatnościMetoda płatności
Mieszadło MINI i STANDARD
Original price was: 45,00 zł.Current price is: 38,25 zł.
Dsc02256 1024x1024
Original price was: 134,00 zł.Current price is: 113,90 zł.
Img 3487 Jpg Scaled 1 1536x1536
Original price was: 94,00 zł.Current price is: 84,60 zł.
Dsc02002 1536x1536
Original price was: 90,00 zł.Current price is: 76,50 zł.
SKU: mixerepoxy Kategoria: