Promocja!

ZESTAW Mieszadeł do żywicy epoksydowej

Original price was: 90,00 zł.Current price is: 76,50 zł.

Nasze nienapowietrzające mieszadło to idealne rozwiązanie do mieszania. Pasuje do wszystkich wkrętarek jak i wiertarek. Mieszadło jest wielokrotnego użytku, produkowane w Polsce

Mieszadło można czyścić w acetonie podczas obrotów, lub manualnie myjąc np. pędzlem. Nie wolno pozostawiać mieszadła na dłużej w Acetonie. Czynność ta grozi uszkodzeniem produktu.

Mieszadło najlepiej używać z elektronarzędziami o zmiennej prędkości dla zachowania pełnej kontroli szybkości, dzięki czemu możesz mieszać z małą, stałą prędkością, by nie wywoływać nadmiernego spienienia.

Jest to bardzo dobrze przemyślane mieszadło pod względem konstrukcji łopatek. Zaprojektowaliśmy mieszadło o bardzo niskich właściwościach napowietrzania, przy pomocy którego można mieszać na niskich obrotach, a przy okazji gwarantując idealne wymieszanie żywicy. Dzięki tej konstrukcji mieszadła nie ma potrzeby na ciągłe przesuwanie w górę i w dół, aby nie tworzyć dużej ilości bąbelków powietrza w mieszance.

Nasze mieszadła wyposażone są w stalowy, gładki pręt, a nie pręt gwintowany, który zużywa się po kilku minutach pracy, przy okazji niszcząc zacisk wkrętarki. Stalowy, gładki pręt gwarantuje pewny montaż zacisku wkrętarki. oraz pozwala zniwelować drgania, które przyczyniłyby się do szarpania mieszadłem.

Podczas mieszania upewnij się, że głowica mieszająca znajduje się poniżej powierzchni mieszanki, aby zapobiec przedostawaniu się powietrza, które niepotrzebnie spieni żywicę.

Nie ma nic gorszego niż zachlapane narzędzia robocze. Chociaż, najgorzej jak zachlapiesz ruchome części tych narzędzi.  Obojętnie czy włącznik, czy to główka wkrętarki, majsterkowicza zaboli ten fakt już na samą myśl. Dlatego od teraz, do każdego mieszadła dodajemy ZA DARMO osłonkę, która ograniczy zachlapanie główki wkrętarki, niestety o włącznik musisz zadbać samodzielnie ? Osłonka spełni też zadanie jako mocowanie, za które możesz powiesić na wieszaku, lub haczyku.

 

  • pasuje do każdej wkrętarki
  • mieszadła stworzone  są w technologii druku 3d z materiału PETG.
  • wielokrotnego użytku – po użyciu wytrzeć do czysta
  • idealny do małych i średnich prac,
  • pręt stalowy minimalizuje drgania podczas mieszania.
  • odporny na aceton oraz deformacje od rozgrzanej żywicy.
  • średnica trzpienia mocującego to walec 6mm.

** Zawsze postępuj zgodnie z instrukcjami producenta dotyczącymi proporcji i mieszania!

** Korzystaj z wiertarki o wysokim momencie obrotowym (200-300 obr./min) Dlaczego? By miała siłę poruszyć dużą ilość gęstej żywicy.

Dostępny!

Original price was: 25,00 zł.Current price is: 21,25 zł.
Original price was: 45,00 zł.Current price is: 38,25 zł.
Original price was: 20,00 zł.Current price is: 17,00 zł.

Dostępny!

Planowana dostawa: poniedziałek, 17 czerwca - wtorek, 18 czerwca
Bezpieczne metody płatności:
Metoda płatnościMetoda płatnościMetoda płatnościMetoda płatnościMetoda płatności
SKU: epoxymixerset Kategorie: ,

Opis

Jedne są do szybkiego mieszania w krótkim czasie,  np gips czy lakier. A inne wolnoobrotowe, ale dokładniejsze np. do żywicy.