MOSIĘŻNE Muszki – kokardki do blatów drewnianych

35,00 39,00 


Nadaj swojemu blatu niezwykły wygląd, dodając wstawkę z surowego mosiądzu.

 

Przedstawiamy mosiężne muszki do blatów drewnianych. Te wyjątkowe elementy to nie tylko wspaniałe wizualne akcesoria, ale i wzmocnienie konstrukcji drewnianych, skutecznie zapobiegając powiększaniu się pęknięć.

Muszka jest wycinana za pomocą urządzeń numerycznych, a powierzchnia jest z lekkim szczotkowanym wykończeniem. Niestandardowy wygląd “pociągnięć pędzla” można nadać drobnoziarnistym papierem ściernym, lub można je wypolerować w celu uzyskania lustrzanego wykończenia.

 

Rozmiary podstawowe:

  • 100x25x5 mm
  • 70x20x5 mm
  • 50x20x5 mm 

Strona #1 – wstępnie wyszlifowana.

Strona #2 – surowa, gładka (możliwe drobne rysy i przetarcia).

Proces instalacji jednej z tych muszek w drewniane pęknięcie jest stosunkowo prosty i wymaga minimalnej wiedzy technicznej. 

Pierwszym krokiem jest odrysowanie kształtu muszki na obszarze pęknięcia. Następnie za pomocą dłuta należy ostrożnie wyciąć wgłębienie zgodnie z konturem. Aby zapewnić gładkie wykończenie – czyli brak krawędzi pomiędzy blatem a muszką, wgłębienie musi odpowiadać grubości muszki. Gdy wgłębienie będzie gotowe, rozprowadź niewielką ilość żywicy epoksydowej lub kleju na dnie otworu oraz wokół krawędzi. Następnie wciśnij muszkę na miejsce. UWAGA! Nie wbijaj za pomocą młotka, lepiej użyj drewnianego bloczka, aby wbić muszkę we wnękę. Klej powinien wyciskać się wokół muszki ze wszystkich stron.

Planowana dostawa: poniedziałek, 17 czerwca - wtorek, 18 czerwca
Bezpieczne metody płatności:
Metoda płatnościMetoda płatnościMetoda płatnościMetoda płatnościMetoda płatności
SKU: bowtiebrass Kategoria:

Opis

Muszki mosiężne

MOSIĘŻNE Muszki - kokardki do blatów drewnianych

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MOSIĘŻNE Muszki – kokardki do blatów drewnianych”