Promocja!

Zestaw e-booków. Żywica epoksydowa | Gips polimerowy

Original price was: 64,00 zł.Current price is: 57,60 zł.

Original price was: 39,00 zł.Current price is: 35,10 zł.
Original price was: 25,00 zł.Current price is: 22,50 zł.

Dostępny!

Bezpieczne metody płatności:
Metoda płatnościMetoda płatnościMetoda płatnościMetoda płatnościMetoda płatności
SKU: ebookepoxyset Kategorie: ,

Opis

Twoje Pierwsze dekoracje z żywicy epoksydowej

Zadaniem e-Booka  jest wyposażenie Ciebie w wiedzę, która pomoże zacząć pracę z żywicą epoksydową, zwiększyć Twoje bezpieczeństwo podczas pracy, oraz dodać otuchy do działania. To zestaw praktycznych rad zebranych w pigułkę, które są podstawą do lepszych i sprawnych prac w warsztacie.

Stwórz własne dekoracje Lastryko!

Poradnik jest idealny dla początkujących, lub każdego, kto chce dalej odkrywać tą nową sztukę. Nasz poradnik zawiera wszystkie informacje które są niezbędne do wykonania np. podstawek, tacek, doniczek z gipsu polimerowego.

Gips polimerowy to ekologiczna bezpieczna alternatywa dla żywicy. Jest łatwy w użyciu, można pracować z nim w wielu różnych projektach osiągając oszałamiające efekty końcowe.  Można go mieszać z innymi materiałami, takimi jak pigmenty, tusz, wypełniacze metalowe, a nawet z kawą, aby uzyskać wyjątkowe wykończenie. Możliwości są nieskończone! Wszystko zależy od Ciebie, jak wykorzystasz swoją wyobraźnię.

Stwórz własne stylowe dekoracje do domu dzięki naszemu poradnikowi.
Dowiesz się, jak mieszać składniki z eko-żywicy, która jest kompozytem akrylowo-gipsowym, jak dodawać kolorowe pigmenty i tworzyć własne “chipsy” z których możesz stworzyć własne lastryko.

Przeczytaj naszego e-booka i zarezerwuj sobie około 2 godziny, oraz zaplanuj przestrzeń do pracy. Rękawiczki, jak i fartuch, będą niezbędne w tej pracy.

Dzięki nie toksyczności tych materiałów nie potrzebujesz specjalnego, odizolowanego warsztatu, czy specjalnej maski ochronnej.

TEMATY OPISANE W PORADNIKU: 

  • początki lastryko
  • potrzebne materiały
  • tworzenie własnej formy
  • tworzenie produktów lastryko
  • inne techniki tworzenia z gipsu
  • szlifowanie
  • zabezpieczanie powierzchni